Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckformin xr vélemények,...

Merckformin xr vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Péntek óta szedem, eddig ugye 2 szemet vettem be. Vacsi közben 1*1et szedek, 750mgos. 10nap múlva 1*2t kell majd. A diétára is próbálok figyelni, mondjuk azt már úgy 3 hete próbálom. Az irvos azt mondta, hogyha túl sok cht eszek akkor hasmenésem lesz, ha túl keveset, akkor szédülni fogok. Mi van ha mindkettő jelentkezik? Vagy az első pár napban csak próbál hozzászokni a szervezetem?
2019. márc. 24. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő, mennyire leszel tőle rosszul.

Én először Meforalt kaptam. Attól olyan vizes hasmenésem volt, mindegy mit ettem, hogy a WC mellől se mozdulhattam el.

Ezt elmondva a dokinak aztán felírta helyett a Merckformin xr 750mg-ot.

Ezzel az ég világon semmi bajom, sőt akkor sincs hasmenésem ha olyat eszek amit nem szabadna vele (szénhidrát, csoki, gyümölcs). Bármit megtudok enni mellette.

Én kettőt szedek este.

2019. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!