PCOS-ok! Kinek sikerült a 3-as kezeléssel teherbe esnie? Mennyi idő alatt sikerült, napi hány Merckformint szedett? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 1000mg metformin, precíz diéta (csalások nélkül, számolgatással), heti min. 4, de néha 5x1 óra torna (futás, zumba, stb.), és 1 év 3 hónap kezelés után, amikor az eredményeim javultak, akkor álltunk neki próbálkozni. Első hónapban sikerült.
2013. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 éve mikor a fiamat szerettük volna, már tudtam, hogy pcom van, de még olyan orvost nem sikerült találnom, aki felírta volna a Merckformint. Akkor épp lakásfelújítottunk így azzal megvolt a mozgás, étkezésre pedig igyekeztem odafigyelni. Ez volt kb. 4-5 hónapig. Aztán sikrült és végre felírták a Merckformin 1500 mg-ot szedek naponta, és a 2. hónapban terhes lettem.

Most kistesót szeretnénk, már fél éve...

Szedem a Mercket, igyekszem figyelni az étkezésemre, csak a mozgás marad gyakran el.

2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évbe telt, de én nem mozogtam olyan gyakran. Vékony is voltam, szóval nekem inkább hízni kellett.

Történetem: csakazertis2010.blogspot.com

2013. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!