Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4nap késés után halvány pozi...

4nap késés után halvány pozi teszt, majd ugyan abból a vizeletből 1órával egy nega teszt majd ezt követően mensi, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Olyan mint szokott lenni. Fájt a hasam de hányingerem is van. Mikor kimaradt aznap este hánytam meg másnap reggel is.

Megszakítással voltunk együtt. Mind a 2teszt 25ös volt.

A pozi egyből megjelent, már ahogy belemártottam.


2010. júl. 3. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:
hőm azóta is 37.1, nem esett le. Pedig nem bánnám.
2010. júl. 3. 22:56
 2/8 anonim ***** válasza:
mensi végén tesztelj.
2010. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

meddig tartott a mensi? milyen erős volt? milyen jellege volt?

megszakításos módszer mellett simán lehetsz terhes, az nem jó védekezés.

lehet, hogy terhes voltál/vagy?

2010. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mensi alatt is lehetsz már terhes, jobban írva lehet hogy még jelentkezhet pár alkalommal vérzés.Általában gyengébb, rövidebb ideig tart.

Csinálj új tesztet mensi végén.

2010. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
A tesztekhez csak friss vizelet jó,ha egy óra mulva is abban méred az nem ad jó eredményt.Egyébként terhesen is menstruálhatsz.Van aki végig vérzik a 9 hó alatt.Menzesz után tesztelj.
2010. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, én is ezt akartam írni, csak már lassabban forog az agyam. Friss pisiből tesztelj, mert később már érvénytelen.
2010. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

úristen ezt nem tudtam hogy csak a friss a jó:(

őszintén megmondom nagyon nem szeretném ha terhes lennék.

pár hét és 18 vagyok nem is azzal van a baj, még akár el is vetethetném mindenki tudta nélkül, de képtelen lennék rá, ha terhes vagyok megtartom, de barátomról kiderült hogy megcsal, meg sok rossz dolog. Azt tudom hogy terhesen is megjöhet. De itthon én most mit kapok ha terhes vagyok..Igaz azt mondja hogy ő velem marad meg el vesz meg mit tudom én de nekem nem kell már, nem tudnék bízni se benne.

Azt tudom hogy terhesen is megjöhet:S

Ez a 2. nap hogy megvan. Ugyan úgy van meg mint szokott lenni.

2010. júl. 3. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra egy érzékenyebbel, Qupido vagy Clearblue teszttel. Ha tényleg baba van, akkor már kimutatja.
2010. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!