Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy 10 hetes hasi...

Létezik hogy 10 hetes hasi uh-n nem lát semmit az orvos?

Figyelt kérdés
10 hete együtt voltam valakivel, akkortájt volt peteeresem is, vedekeztunk de mivel kiszakadt a gumi Bevettem egy escapellet is. Csináltam tesztet, ami negatív lett nem is egy, voltam orvosnal is a 10. Héten és hasi uh-val megnézett azt mondta nincs semmi, menstrualtam is azóta de az utolsó menzeszem nagyon sötét volt és rövid ideig tartott. Felek mégiscsak, mivel nagyon barnak a melleim, és az apró mirigyek is megjelentek a mellbimbom mellett. Teljesen kétségbe vagyok esve. A mellemen nem csak bekepzelem. Egyértelműen látszik. Lehet a gyógyszer mellékhatása? Lehetek terhes? Létezik olyan hogy a 10. héten nem látszik az ultrahangon a terhesség?

2019. márc. 25. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik. Mostmár aludhatsz.
2019. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem létezik. Te ne szexeljél szerintem, nem neked való ez a stressz.
2019. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 4 hetesen hasi uh-n látta a 3 mm-s peteszakot (inszeminacio volt, így biztos hogy 4+1 napon voltam). 10 hetesen mar te is látnád uh-n, hogy egy par cm-s vmi ott mozog. Nyugodj meg. Vettél be esemény utánit, menstruáltál, doki nem talált terhességet. Mi kellene még, hogy megnyugodjál?
2019. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

10 hete volt az aktus az terhességnél már kb 12 hetet jelent.A fiammal 6 hetesen látszott a babszem a képernyőn, 12 hetesen gyönyörűen kivehető volt minden.

Egy barátnőm 9 hetesen elment egy cég által fizetett, nem nőgyógyászati uh-ra. Nem szólt előre hogy terhes. A doki azonnal észrevette és még ott óvatoskodott, ha véletlen ő lenne a terhesség felfedezője.

Megnyugodhatsz!

2019. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És az mivel magyarázható hogy barna a mellem és a mirigyek is jobban látszanak?
2019. márc. 25. 22:06
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
100 egyértelmű jele van,hogy nem vagy terhes.De buta vagy és inkább tájékozódj még kicsit arról,mi hogy működik. A melled bármitől megváltozhatott...ne képzeld bele a terhességet
2019. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Az escapelle felborítja a hormonháztartást.
2019. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megnyugodj itt a 8 hetes ultrahang fotom :



[link]



Kicsit túlparazod ezt a dolgot 🤣🤣🤣🤣

2019. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este csináltam egy tesztet, akkor negatív lett, ma délelőtt rá néztem megint és pozitív. Akkor szerintetek? Vagy ez már nem érvényes? (Ezelőtt megcsináltam már vagy 8 tesztet és mind negatív)
2019. márc. 27. 11:32
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Te beteg vagy nem terhes
2019. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!