Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több évig szedtem a fogamzásgá...

Több évig szedtem a fogamzásgátlót.1 hete kellett volna megjönnie. Van úgy, egész nap émelygek, mellbimbóm érzékeny, de a teszt negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát már nem szeded? Szerintem menj orvoshoz, ő tud biztosat mondani. Elvileg ha terhes lennél már ki kellett volna mutatnia a tesztnek, de hát hallottunk már olyat hogy 1-2hét késés után lett pozitív. Az émelygés és mellérzékenység lehet baba is.
2008. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a több évi fogigátló szedése miatt négy vetélésem volt, mivel totál felborította a ciklusom az abbahagyása, nem volt megfelelően kezelve, és endokrin problémákhoz vezetett. Minden bajom volt, ilyenek is mint most neked.

Volt 45 60 70 napos ciklusom is, ugyhogy ez tök "természetes".

Menj orvoshoz feltétlenül.

2008. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!