Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Van esely a terhessegre?

SOS! Van esely a terhessegre?

Figyelt kérdés
Két hete lefeküdtem a barátommal (ekkor jártam kb a 17.napnál) és akkor a gumi lecsuszott, éppen huzta ki és mikor kihuzta akkor a gumi lecsuszott de egyből elvettük és utána nem sokkal vissza vette az alsoját(5percig kb nem volt rajta de nem értünk a másikhoz). Utána 3 napra rá megint lefeküdtünk de akkor semmi ilyen nem történt és az ovszerbe ment el és nem volt szakadt. 3 napja megkéne jönnie, hányingerem nagyon durván van de hozzá kell tenni hogy pár napja megfáztam elégge és még most is beteg vagyok. Nagyon félek amiatt hogy van rá esély. Igy lehetséges hogy az vagyok? Menjek el dokihoz vagy felesleges?
2019. márc. 27. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, De kevés rá az esély. Dokihoz hiába mész, még semmit nem látna. A menstruáció egyébként késhet a betegségtől és a stressztől is. 3 nap késés meg amúgy sem késés, nem gépék vagyunk.
2019. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi tesztről hallottál már?


Azt vettem észre, hogy csak a két véglet létezik: aki az együttlét után 3 nappal már tesztelni akar és az, aki még többnapos késés esetén sem, hanem itt várja a távdiagnózist. Nem értem én ezt...

2019. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még ha terhes is vagy, a nagyon durva hányinger biztos nem ettől van. Maga a beágyazódás kb. 10 nap, onnantól számítva kb. min. 4 hétnek kell még eltelnie a hányingerhez-émelygéshez.
2019. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!