Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?...

Van esély a terhességre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátommal január 1-jén voltunk együtt, nem élvezett belém, rövid ideig csináltuk gumi nélkül.

Utoljára dec. 6. körül jött meg, sajnos nem írtam fel, de teljesen rendszeresek a ciklusaim, nem jellemző ennyi késés. Kb. két napja fáj a mellem, enyhe alhasi görcseim vannak, ugyanúgy mint menstruáció előtt/alatt de még semmi vérzés. Tudom, hogy nem sok esély van rá, de lehetek így terhes? Túlaggódom?


20/L


2019. jan. 11. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély az van, igen, hiszen védekezés nélkül voltatok együtt. Azt persze lehet elemezni, hogy mekkora az esély, mikor lehetett peteérés, volt-e előváladék, mennyi spermát tartalmazott, de a lehetősége megvan a terhességnek.
2019. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előváladék biztos, hogy volt.
2019. jan. 11. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor pláne, hogy van. vegyél majd lassan egy tesztet, kicsit korai még, de pár nap múlva lehet próbálni.

Vannak, akik hónapokig, évekig próbálkoznak élesben és nem jön össze, van, akinek meg elsőre így is. Tehát ha kicsi is az esélye, kizárni nem lehet.

2019. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elovaladektol estem en is teherbe.
2019. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!