Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 56. napján a méhnyak...

Ciklusom 56. napján a méhnyak szinte elérhetetlen, kemény és a méhszáj zárva. A dokim szerint ez jó jele a terhességnek. Na de az 56. ciklusnapom bármit jelenthet nem?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 30-60 naposak,bár utóbbi időben a 40.napokon megjött. Nem ultrahangozott meg,mert a gépe elromlott,hétfőre vár vissza. Tesztet 1 hete csináltam,akkor még negatív volt.

A fiammal az 52.ciklusnapon volt ovum és a 70.napon teszteltem pozitívat.


Szóval... attól h magasan van a méhnyak és zárt, még bármi lehet nem? Ezen már itthon kezdtem el gondolkodni.


2019. márc. 28. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A méhnyak eleve zárt és kemény is ha nincs ovuláció...,szerintem ne vedd készpénznek hogy ez jó eséllyel baba.

Mellesleg kíváncsiságból megírod hogy miért ilyen hosszú egy ciklusod? Van betegséged? Honnan tudod ennyi hét elteltével hogy ovu lesz?

2019. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,az hogy zárt azt tudom. Inkább azért mondta a jó esélyt mert szinte elérhetetlen magasságban van.


Sokszor fogalmam sincs,hogy mikor van ovum. Nem hőmérőzök,nem ovutesztelek.

2-3 havonta követi az orvosom a tüszőrepedést,van mikor elkapja van mikor nem. Elvileg van peteérésem,de abban nem vagyok biztos hogy minden hónapban.(minden ciklusban).Pajzsmirigy túlműködésem van,(2 hónap alatt 7kg-t híztam minden túlzabalás nélkül)most ez zavart bele a ciklusomba,emellett néha feltűnnek ciszták is. Kezelnek,de mire a hormonok felszívódnak,időbe telik. Meforalt is szedek.


3 évvel ezelőtti terhességemnél is ez volt,hol megjött hol nem,de akkoriban 4 havonta menstruáltam(akkor PCOS miatt) Tiszta véletlen szerintem,hogy megfogant a kisfiunk.

2019. márc. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!