Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan számoljam ki melyik...

Hogyan számoljam ki melyik nap estem teherbe, ha minden hónapban máskor jön meg?

Figyelt kérdés

Néztem több kalkulátort is, volt olyan ahol be kellett írni hány napos a ciklus.

Ahol nem kellett beírni, csak azt hogy mikor volt az utolsó menzesz első napja(március 1.) Ott azt írta, hogy a fogantatás legvalószínűbb napja március 15.

Az utolsó 3 hónapban 25 naposak voltak a ciklusok , beírtam ezt akkor meg azt írta valószínű 12-én estem teherbe.

16-án és 18-án voltunk együtt. Akkor melyik a valószínűbb?


2019. márc. 30. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudni.Minden esetben az utolsó menstruáció első napjától számolják épp azért mert nem azt fogják kérdezni mikor voltatok együtt. Majd a baba méretei alapján tudnak módosítgatni.
2019. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitiv a teszted? En varnek az elso vizsgalatig, azt mondanam, hogy elfelejtettem, otthon fel van irva az utolso menzesz, es legkozelebb bediktalom. Meg fogod kapni (vagy ha nem, kerd, hogy irjak le) a babad mereteit, abbol vissza tudsz szamolni. Az is csak +-5 nap pontossaggal tudja megmondani, igy azt osszevetheted a pozitiv teszt idejevel, az egyuttletetek idejevel, hozzaadhatsz meg 5 napot siman, vagy akar tobbet is, es bemondhatod azt a kovetkezo orvosi vizsgalaton. (Ez abban segit, hogy ne akarjanak majd riogatni a nem megfelelo ultrahangos meretekkel, es a vegen ne akarjak idejekoran inditani a szulest)
2019. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval mindenkeppen inkabb joval tobbet mondj, mint kevesebbet, tehat a kesobbi idopontra meg erdemes raszamolni akar 7-10 napot is.
2019. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem mindegy? Több apajelölt van? Akkor DNS teszt lesz a megoldás. Vagy valamelyikre rávered. Ha felneveli akkor már úgy is úgy érzi ő az apja, ha kiderül is.
2019. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!