Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terheségi tesztett jobb...

A terheségi tesztett jobb reggel első pisilésel kiprobalni?

Figyelt kérdés
Ha pl delutan vagy este felé probalom akkor nem muttasa ki rendesen 100% osan?
2019. ápr. 3. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mutassa hanem mutatja.

Csak akkor mutatja ki délután rendesen, ha már előrehaladottabb a terhesség.

2019. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El tudod olvasni a hozzá járó tájékoztatót? Abban le van írva, hogy a legpontosabb eredmény érdekében a reggeli vizeletből kell. Később is kimutathatja, ha nem túl korai szakaszban van a terhesség.
2019. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb kiírni ide a kérdést, mint átfutni egy 8 soros tájékoztatót arra vonatkozóan, hogy a korai szakaszban a reggeli első pisilés pontosabb eredményt mutat, mint egy másnapszakban végzett teszt. Agyameldobom
2019. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én a kimaradt menstruáció után 1 nappal teszteltem este 7 fele, akkor nekem halvány csík volt :) nem tudom, hogy reggel erősebb lett volna-e, vagy csak még kicsit korai volt a teszt.
2019. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a délutáni vizeletből mindig erősebb lett a csík, mint a reggeli elsőből.
2019. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!