Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 napja késik, akkor...

Ha 3 napja késik, akkor holnap 4. nap kimutatja reggel a.10es? Barna "folyásom" van a menzi első estéjétől (mikor meg kellett volna jönnie)!

Figyelt kérdés

A barna folyas annyi, hogy 3szor a wc papiron lattam. Azthittem megjon, feltettem ma tampont 2csepp sotetbarna folyàs volt rajta, elèggè fáj a hasam, nyilal stb. A teszt 2napja negativ volt one stepes 25ös! Esèlyes h kesoi peteeresem volt, vagy egyaltalan nem volt, mert 18-19napon szokott lenni, 14-18.ciklusnapig tudtam tesztelni aztan elfogyott a teszt, ma vagyok 33.cnapon.

30naposak a ciklusaim!

Nagyon szepen koszonom. Kerlek ne "alázzatok le" tapasztalatokra lennek kivancsI. Regi kèrdèseket nèzve /olvasva vegyesek az èrzelmeim. Lattam, h sokan jartak hasonlòkèppen mègis terhesek voltal!!! 25N



2017. febr. 9. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kimutathatja már, de ha terhes lennél, és fáj a hasad, barnázol, az lehet rosszat jelent. Ha negatív, de nem vagy biztos benne, akkor a helyedben megnézetném magam orvossal. Van olyan is, hogy nem mutatja a teszt a terhességet, de az elég ritka
2017. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hónap vègère van idopontom. Holnap tesztelek. Arra gondoltam, ha folytatòdik akkor egy het mulva megint...ha pozi akkor fogad a barnazas miatt előbb az orvosom
2017. febr. 9. 21:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt reggel. A dokim azt mondta jövőhèten ismèteljem
2017. febr. 10. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!