Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg lehetseges?

Terhesseg lehetseges?

Figyelt kérdés

Egyutt voltunk a parommal es egy kicsi spermium kerult a huvelybe.Voltam mar terhes van egy gyerekem.

A teszt meg nem mutatott semmit,de a tejem ismet beindult,hanyingerem van sokszor es ingerlekenyebb vagyok.

A menzeszem nem jott meg es gorcsolok sokat.



2019. ápr. 3. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz :)
2019. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

😆😆😆

Van már gyereked, és itt kérdezed meg h legetsz e terhes, ahelyett h vennék egy hcg tesztet?!😰

2019. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es koszonom a valaszod.


2-es latom te csak belekotni tudsz az emberbe,igen kepzeld van egy gyerekem es itt kerdezem meg,nem csak en vagyok ezzel igy.Nem tudtam hogy van hcg teszt mert meg nem vettem soha es nem is hallottam rola.

Az orvosom azt mondta hogy varjak a tesztel,de elobb teszteltem,ugyhogy szepen kerlek ne okoskodj nekem,mert ha csak ezt tudod akkor el lehet tunni a kerdesem alol.

Senki nem kerte hogy komenteljel.

Es elobb tanulj meg irni.

Kossz a valaszodat.

2019. ápr. 3. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hanyadik ciklusnapodon vagy? Mit mutatott a teszt?
2019. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Terhesség bármikor lehetséges, drukkolok, hogy az legyél! :D
2019. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Pont a kérdező dobálózik a tanulj meg írni kártyával, mikor ő maga sem tud írni... 😣🔫
2019. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!