Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után terhesség tünetek?...

Mensi után terhesség tünetek? Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy mensi után nem lehet terhesség, de hallottam azt is hogy bizony valakinek az első pár hónapban még 4-5 napot megvolt, bár nem erős vérzéssel... Ezért nem tudom hogy nálam mi lehet. Peteéréskor voltunk együtt, előtte akkor és utána is, 1-1 naponként. Aztán a semmiből megjött a mensim arra a napra amit írt a naptár, csak én már előtte minidg 1 héttel érzem (PMS miatt), most semmit nem éreztem, de egyszer csak megjött, aztán jöttek a fájások is de nem annyira mint amennyire szokott, és nem annyi ideig. A vérzés nem volt olyan nagyon erős, de kevés se; közepesre értékelném. 4 napig tartott, aztán már csak nagyon kevés jött. Viszont utána egyből jöttek a rosszul létek; folyamatos émelygés, rosszul lét, kávé utáni öklendezés, fáradékonyság ami a semmiből rám tőr az álmosság, mindkét oldalon lent enyhe szúrkálódások és a megjön érzés.

Lehetséges hogy mégis baba lenne a dologban? Akinek van TAPASZTALATA VAGY ILYEN HELYZETBEN VOLT írjon légyszi. :)


2019. febr. 8. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tesztelsz?
2019. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a tapasztalatokkal vagy előrébb vagy a teszteléssel?

Egyébként pontosan megjött a menstruációd,tehát valószínűleg nem vagy terhes.

2019. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség esetén sosem menstruáció jelentkezik, az "első pár hónapban még 4-5 napot megvolt", nem helytálló teória. Terhesség alatt nincs menstruáció. Vérzés előfordulhat, de ez minden esetben kóros, nem jelent jót.

Ha gyanúd van rá, hogy terhes vagy, akkor mielőbb csinálj tesztet, mert előfordulhat, hogy a terhesség megtartásához gyógyszeres támogatásra van szükséged.

2019. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjatjuk, hogy babat varsz-e vagy sem. Inkabb vegyel egy tesztet, az majd kimutatja.
2019. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendes menstruációnál ennek csak matematikai esélye van.
2019. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-őt csináltam mind a kettő negatív lett, szóval nem baba.
2019. febr. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!