Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Szóval még február elején a barátom kiverte magának és utána megujjazott. kérdeztem hogy mosott e kezet de nem emlékszik.(egyébként nem tudtam róla hogy előtte kiverte akkor elküldtem volna) úgy hallottam hogy így is teherbe eshetek

Nem túl rendszeres még a mensim (egyébkènt azt se tudom miért ilyen furán jön meg)legutóbb január elején volt) szóval nem tudom volt e peteérésem akkor, azóta tegnap előtt jött meg csak de ez is csak ilyen pecsételő nem rendes és gondoltam arra hogy ha tényleg terhes lettem most elment és az elvetélés miatt vérzek vagy nem tudom valaki terhesség alatt is vérzett

Már egy ideje bal oldalt néha szokott szurkálni a petefészkem.(ha az az egyaltalan) kb. 3 naponta de lehet csak beképzelem nem tudom már..

Nem merek terhességi tesztet venni mert fiatal vagyok és azóta szakitottunk is szóval őt se tudom megkérni vagy megbeszélni vele. Olvastam házi praktikákat és gondoltam hogy reggel kipróbálom a fogkrém+pisi-set valaki próbálta már? mennyire mutatja helyesen?


Ez így elég eszelősen meg paranoiásan hangzik és össze is olvashattam minden hülyeséget, meg tudom ha már olyan nagylány vagyok merjek tesztet is venni de szerintem ebben inkább ő a hibás. De tanultam belőle az biztos

Nagyon félek hogy ilyen szerencsétlen lennék szerintetek létezik hogy terhes lennék? Tapasztalatok is jöhetnek és bocsi hogy hosszú



2019. ápr. 4. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha aggaszt a dolog bemész a legközelebbi Rossmannba és a kosaradba teszel egy terhességi tesztet. Senki nem fogja a szemét meresztgetni rád vagy személyi igazolványt kérni.
2019. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
istenem gyere le a földre és segíts...
2019. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem vagy terhes, de attól nem fogsz megnyugodni, hogy itt tippelgetünk.Nem írtad, hogy mennyire vagy fiatal, de ha ideáig eljutottál, tuti, hogy a 12-t már legalább betöltötted.(Legalábbis remélem.) Tehát ballagj el egy drogériába és vegyél egy tesztet!Semmi nem fog történni. Ha nagyon félsz, akkor menj egy lakóhelyedtől távolabbiba.Senkit nem fog érdekelni, hogy mi van a kosaradban, naponta többen vesznek ott olyat.A fogkrémes marhaságot felejtsd el, mert semmire nem jó!Második lépésként ideje lenne megejteni az első látogatást a nőgyógyásznál a rendezetlen menstruáció és a létező vagy beképzelt szurkálások miatt.Lehet bármitől, például összeszedhettél egy fertőzést is, ami még számíthat, amikor később gyereket szeretnél.Végül pedig egy darabig még ne szexelj és senkit ne engedj koszos kézzel hozzád nyúlkálni!
2019. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem.Kell a f..sz,de tesztet már nincs merszed venni,hogy megnyugodj!
2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!