Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehérfolyás 27. -28. dpon?

Fehérfolyás 27. -28. dpon?

Figyelt kérdés

Ciklusom 27.napjától krémes fehér folyásom volt, ezelőtt sosem volt.

Első próbálkozos hónap, mellem majd leszakad és 2 napja pár órára volt alhasi szúrka.

Ez jelenthet jót?



2019. ápr. 7. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van??

27-28 napja volt az ovud?

Hány naposak a ciklusaid?

Lehet nekem van még túl korán de nem értem bocs.

2019. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, hogy a folyásnak van-e ehhez bármi köze. (Bár egy általános ciklusban elvileg valóban nem valószínű a 27. nap környékén krémes folyás.)

Viszont a jobb érthetőség kedvéért: a dpo a day past ovulation rövidítése, azaz azt jelenti, hogy az ovuláció után hányadik napon vagy. Az ovuláció (peteérés) általában 10-16 nappal előzi meg a következő menstruációt. Ha megtermékenyítés történik, a beágyazódás 7-12 nappal a megtermékenyülés után történik (azaz kb. 7-12. dpo), mely után még 2-3 nap, mire elég HCG termelődik egy teszthez. Ha kiszámolod látod, hogy ez kb. pont az elmaradt menstruáció napját adja ki, ezért szokták azt javasolni tesztelésre (főleg, hogy ott már ott van az az extra jel, hogy nem jött meg).

Amit te mondtál (a leírásban helyesen) az a ciklusod 27. napja, azaz az előző menstruációd első napjától számolt 27. nap.


Segíteni ugyan nem tudok a kérdésben, mert nincs tapasztalatom, de mindenesetre szurkolok, hogy hamar pozitív legyen a teszt! :)

2019. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj igen elírtam elnézést, nekem meg túl este volt már. 27.-28. Ciklusnapon, ahogyan a leírásban is írtam!
2019. ápr. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!