Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy baba van,...

Előfordulhat, hogy baba van, de a clearblue digi a 13-12. dpon negatív még?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy érzékeny és a digi jelzi legkorábban a tutit. 13. vagy a 12.dpo-n vagyok, de negativot jelzett. Van még remény?
2018. okt. 16. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Van valami fontos oka, hogy nem tudod kivárni, hogy kessen?
2018. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Előfordulhat igen. Nem várt után vagy napjan próbáld újra . A clearblue úgy tudom 20-25-os, 10es teszt lehet már mutatja . De én várnék meg a helyedbe
2018. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# igen van, úgy hívják izgalom.

2# nagy köszönöm

2018. okt. 16. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van.Biztos eredményt max mensi napján vagy utána pár nappal ad, főleg mert lehet hogy pár nappal később volt ovud mint számoltad és akkor máris később termelődik a hcg is.

Nekem mensi napján mutatta a terhességet.(Előtte nap teszteltem sima 10-es erősségű tesztcsíkkal azon már erős két vonal volt akkor is)

2018. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nekem a mensi napján mutatta.

2018. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos ez kétesélyes még mindig. Izgalom miatt pont ezért kár korán tesztelni mert most sem múlt el az izgalmad.
2018. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is elkepzelheto

Nekem a sima netes 10es teszt 4 nappal késés előtt már simán kimutatta a babát

CB 11 dpon negatívat mutatott

15.dpon lőttem el a másik CB digitális tesztet akkor írta ki hogy 1-2hetes

Oedig stimulácio miatt még vérvétel is volt

És magas volt a hcg szintem

2018. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🙂 egy kis reménysugár akkor mégis felcsillant 😊
2018. okt. 16. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem az izgalmat, de felesleges tesztelni ilyen korán. Simán előfordulhat hogy negatívat mutat, de már baba van;ahogy az is hogy pozitívat mutat de esetleg csak egy kémiai terhesség, aztán meg jön a csalódás. Ígyis úgyis csak az ultrahang után biztos a baba, amikor már a doki látja az élő embriót, az pedig leghamarabb 6-7 hetes terhesség. Persze tesztelj nyugodtan, de legalább egy kimaradt menstruációt várj meg.
2018. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!