Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye még túl korai bármire is...

Ugye még túl korai bármire is gondolni?

Figyelt kérdés

Mához egy hétre vasárnap elég rendesen sikerült kiszakítani a gumit, "természetesen" applikáció szerinti saccolt ovu előtt két nappal, szóval jók az esélyek :D. Nem lenne gond a baba, bár még nem terveztük, de ha jönni akar, szeretettel várjuk :)

Pár napja elkezdtem furcsán érezni magam. Mint amikor savanyút eszik az ember és összefut a nyál a szájában. Többször is éreztem, random ételek után pl. pizza, ma csoki...5-10 percig is eltart a dolog, ma már rágót kellett ennek, hogy megszabaduljak tőle. Illetve bal oldalon szurkálódást érzek a petefészkem környékén, és mintha feszülne az alhasam. Gondolom ilyen hamar nem létezik, hogy bármiféle tünetem legyen, ugye? :D



2019. ápr. 7. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
*ennem, nem ennek :)
2019. ápr. 7. 13:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyenkor még nincs terhes tünet.

Inkább csak vágyakozol a baba után, és produkálsz tüneteket.

2019. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak két hét után kezdődnek a tünetek, ekkor marad ki a menstruáció is, tk. a menzesz kimaradása az első tünet.
2019. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg vágyom rá - most már, az adott szituációban sokkot kaptam :) -, talán ezért is próbálom elütni az időt ilyen tök evidens kérdésekkel. :D Csak lenne már legalább jövő hétfő...
2019. ápr. 7. 14:51
 5/7 Timi.ke. válasza:
Na mi a helyzet azóta? :)
2019. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Vaklárma" volt :) Ebben a hónapban viszont elég lazán kezeltük a védekezést :DD Először úgy volt, hogy na, a kevésbé "veszélyes" napokon majd nem védekezünk...aztán ovu előtt 1 nappal és utána 2 nappal sem tettük. Hoppá. :D Szóval kíváncsian várom, mi lesz.
2019. máj. 7. 20:17
 7/7 Timi.ke. válasza:
Na és van már baba a pociban? :D
2019. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!