Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett már valaki hasonlót?...

Érzett már valaki hasonlót? Van egy fura gondolatom. A párom nagymamája azon a napon halt meg, amikor a babánk fogant. Pontosabban ovu utáni negatív napon ( ovu teszt alapján)

Figyelt kérdés
Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy a mama lelke hozzánk akár leszületni. Az utolsó heteiben is folyamatosan azt éreztem, pedig nagyon beteg volt, hogy még nem akar eltávozni, mert arra vár, hogy nálunk születhessen újra. Tudom, hogy őrült gondolat, a páromnak sem mondtam. Volt valaki hasonló helyzetben már?

2019. ápr. 7. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

Úristen... Én hiszek a spiritualitásban, de ez azert durva. Amúgy, ahogy én tudom, a távozó lelkek nem térnek vissza azonnal, abban a minutumban egy új testbe, hanem csak később. Annak idején mesélte nekem egy hívő, hogy aki meghal, eltávozik oda, ahonnan testet választott, és csak x idő múlva, ha átértékelte az életét, csak akkor jön vissza, ha úgy érzi, nem fejezte be igazán az életfeladatát. Akkor sem azonnal, lehetséges eszerint a csaj szerint, hogy vissza sem engedik azonnal, vagy ha teljesítette a küldetését, akkor már vissza sem tér.

Persze mindenki azt hisz, amit akar. Ha nektek így könnyebb elfogadni a mama halálát, legyen. Én abban hiszek, hogy apa és azok, akiket elvesztettem, jó helyen vannak, megnyugodott a lelkük és figyelnek ránk.

Mondjuk én az istenben sem hiszek...

2019. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Leszületni???? Magyarul nem tudsz?
2019. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2017 majus 26-an szuletett a lanyunk. 4 hos volt mikor alberletbe koktoztunk, akkor derult ki, hogy a haz egyik tulaja amikor a mi lanyunk szuletett aznap halt meg. Furcsa veletlenek...
2019. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdekes válaszokat, azoknak akik a kérdésemre válaszoltak!

Visszaolvastam, lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, de most sem írnám másképp! A pozitív ovu teszt napján voltunk együtt. A negatív ovulációs teszt napján halt meg a mama, azaz a tüszőrepedés napján. Az együttlét pozitív ovu napon volt, akkor még élt, de akkor még a tüsző sem repedt meg, ergo akkor még a baba sem fogant meg, hiszen akkor még a pete ki sem szabadult a tüszőből. Nem értem, hogy ezt hogy nem lehet érteni?? Nyugodtan bárhol utána olvashattok, évek óta bújom az ovu, peteérés, tüszőrepedés témát. A fogantatás az együttlét utáni 1-2 napban következik be. Ezért is fogalmaztam így, mert megdöbbentő számomra, hogy körülbelül akkor fogant (találkozott a pete és a sperma) amikor a mama eltávozott. Ha, az együttlét napján halt volna meg, fel sem tettem volna a kérdést, mert akkor a fogantatás is rá 1-2 napra történt volna, de így hihetetlen az egész.. Sajnálom, hogy néhányan nem a kérdésre válaszolnak és egyes fogalmakat lovagolnak meg. Engem továbbra is az érdekel, hogy mással is fordult e elő hasonló.

2019. ápr. 7. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!