Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem előtt 3-4 nappal...

Menzeszem előtt 3-4 nappal minden teszten amit csináltam halvány pozitív eredmény? Miért?

Figyelt kérdés
De nem erősödik, pedig 2-3 napja tesztelgetek és mèg kb 3nap van a menzeszig. Sosem volt ilyen halványpozitív tesztem, ezért sem értem.Érdemes ezen rágódnom, vagy kémiai terhessèg esetleg ciszta lehet a dologban?
2017. jún. 11. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges a nemvárt előtt tesztelned.

Csak idegesíted magad!

2017. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az van a dologban, hogy korán tesztelsz. Nincs értelme menzesz előtt megcsinálni, értem én, hogy kíváncsi vagy meg türelmetlen, de várd ki, mert nagyot lehet emiatt csalódni. Én a helyedben következőnek csak 3 nap múlva tesztelnék.
2017. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valoban nemtul szerencsés dolog ilyen korán tesztelni,nehogy tényleg csalodás legyen a vège Milyen fajta tesztet hasznàltàl?Van képed rola?
2017. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2017. jún. 11. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebből bármi lehet. Egyébként az X-Epil szokta ezt játszani...
2017. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet és mennyivel később készítetted a képet róla?
2017. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, de egy egyértelmű pozitív teszt nem ilyen.

De ha majd késik a vérzésed és valóban terhes vagy, akkor majd megtapasztalod te is, hogy milyen egy egyértelmű pozitív teszt.

Nem kell ilyen korán tesztelni, mert semmi értelme.

2017. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tegnap délután csináltam a tesztet és kb egy két órás pisiből lett ilyen, időn belül 7-8percnél készült a kép. Azért is gondolom hogy nem csak terhesség jöhet szóba mert az előző reggeli is ilyen pont. Most én nem azt mondom hogy ez egy pozitív teszt és terhes vagyok. Én csak azt látom hogy ilyenek a tesztjeim, minden hónapban csinálok egyet azok eddig mindig full negatívak voltak. Aggódom hogy nehogy ciszta legyen pl mert azért nem kell keresgélni a csíkot hiába még nem késik és tény hogy minden teszten ugyan olyan erősségű a csík ha reggeli ha 1-2 órás pisi , hogy lehet ilyen?
2017. jún. 11. 11:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen valoban ott van halvànyan,szerintem probàlj 1 màsik fajta tesztet ami érzékenyebb.Pl:Predyktort.
2017. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy tapasztalat ; az összes xepil tesztemen megjelent ez a félre értelmezhető árnyék. Sosem voltam terhes mellette, illetve orvosom szerint nincs semmiféle egészségügyi gondom sem... Jó pár ilyen teszten vagyok túl tényleg.

Persze lehetsz terhes, de próbálj más fajtával tesztelni, sokaknak csak elmaradt menzesz után lesz látható pozitív.


Sajnos ezek eddig szerintem negatívok.


Drukkolok!

2017. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!