Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki a nem...

Van köztetek olyan, aki a nem várt előtt egy héttel tesztelt kíváncsiságbol és negatív lett, aztán tesztelt a nem várt napján és akkor meg pozitív lett?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesz, a nemvárt előtt egy héttel elég korai a tesztelés...
2019. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nemvárt előtt egy héttel tesztelni? És negatív lett? Micsoda meglepi :D

Valószínűleg sokmindenkivel előfordult aki fölöslegesen lődözte a teszteket.

2019. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hajtott a kíváncsiság. És direkt olyan tesztet csináltam ami a nemvart előtt hat nappal már kimutatja a terhességet. Akkor szerintetek van még esély a babára, ha olyan 15.-e de legkésőbb 20.-a körül kellene megjonnie?
2019. ápr. 9. 14:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várt előtt egy héttel gyakran még be sem ágyazódik. Ha be is, akkor még annyira alacsony a hcg, hogy értelmetlen pénzkidobás tesztelni. Legyetek türelmesek, tudom nehéz, de várjátok meg a nemvártat!!
2019. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem is tudom mikor kellene megjonnie, mert általaban össze vissza szokott.
2019. ápr. 9. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor az eddigi leghosszabb ciklusodat kell alapul venned.
2019. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Akkor 32 nap.
2019. ápr. 9. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokban függ a ciklusod hosszától és a pete eresed időpontjától. Nekem 25 naposak voltak a ciklusaim, mikor elkezdtünk próbálkozni lecsökkent 23ra. Előző hónapban így a 23. Napon mikor nem jött meg, teszteltem egy negatívat. Gondoltam oké aztán 25re sem jött meg és addigra pozitív lett. Viszont ez volt kb 12dpo
2019. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit tesztet vettél az az elmaradt menstruáció napjától számított 6 nap, tehát 9dpo; ha 14dpo a nemvárt, 15 dpo mikor már elmaradt a menstruáció... Szóval ebből 6nap az a 9dpo... És akkor sem garantált, ez függ attól hogy mikor van a beágyazódás, ez a teszt azt mondja, hogy már kimutathatja (feltéve ha a 7.dpon van a beágyazódás.. Ha 9 akkor nyilván nem)

De ez le van írva a tájékoztatóban..


Te egy héttel a nemvárt előtt teszteltél tehát a 7.dpon. Nagyon nagyon korai!

2019. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De a tesztre az volt rairva, hogy az esedékes menstruáció előtt hat nappal már kimutatja. Predictor Early, nézd meg! Egyébként lehet hülye kérdés, de mi az a DPO?
2019. ápr. 10. 04:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!