Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki a nem...

Van köztetek olyan, aki a nem várt előtt egy héttel tesztelt kíváncsiságbol és negatív lett, aztán tesztelt a nem várt napján és akkor meg pozitív lett?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet H az van ráírva, de a teszt is csak azt tudja kimutatni, ami ott van. Nekem. Mint feljebb írtam, az ovuláción utáni 12. napon (ez a 12 dpo) mutatta ki a teszt a 10. nem. Ez azért van, mert kb 10-14 nappal az ovuláció után történik csak a beágyazodas, azelőtt nem tudja kimutatni egyik teszt sem, mivel nem termelődik a hormon. Ügyes marketing fogás ez a hat nappal mensi előtt, mint írtam nekem 2 nappal mensi előtt sem mutatta ki, mert nem volt még mit. Olvasgasd utána ezekenek, a neten rengeteg dolog elérhető, hogy hány nap a beágyazodas stb és ismerd meg a saját ciklusod, mivel nincs két ugyanolyan és elég kevés ember menstruál a tankönyvi példa szeirint
2019. ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajna a ciklusom hol ilyen hol olyan. Nem egyforma soha. Aueeintem el is szúrtuk a férjemmel mert amikor vélhetőleg peteeresem volt nem voltunk pont együtt. Na mindegy, van még időnk próbálkozni 😊.
2019. ápr. 10. 07:24
 13/13 anonim ***** válasza:

A predictor azt írja : akár már az esedékes menstruáció elmaradása előtt 6 nappal képes jelezni a terhességet. Szó szerint ezt írja

Az esedékes menstruáció tegyük fel peteeres után 14.nap, az elmaradt nap a 15.nap... Ebből 6 levonva a 9.nap. Ahogy előbb is irtam. De mondom a tájékoztatóban ugyanúgy le van írva


Dpo= tüszőrepedes óta eltelt napok száma

2019. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!