Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött a mensi aktus után...

Ha megjött a mensi aktus után 2 hétre de egyáltalán nem pontosan attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hete voltunk úgy párommal. Megtörtént a dolog tervezzük régota a babát. Pont ma telt el a két hét azt olvastam 14 napnak elkell telnie hogy mutassa meghogy van akinek 3 hét múlva mutassa ki. Negativat mutatott. Gondoltam csinálok úgy 1-2 hét múlva. Erre délután elkezdtem görcsölni egy jó oráig aztán most estére megis jött. Nem tudom már mit hidjek, lehetek attól még terhes hogy megjött?? Mindenhol mást olvasok egyépként egyáltalán nem pontosan jött meg mivel hónap végén van mindig . 25.-27. fele. Még azt hogy negativat mutatott ma úgy voltam vele várok még hátha később mutat valamit napok hetek múlva, de így hogy még megis jött de nagyon nem pontosan így már kezdek reményt veszteni..

2018. nov. 16. 02:21
 1/4 A kérdező kommentje:

*higgyek

Bocsánat

2018. nov. 16. 02:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Drukkolok, hogy a következő hónapban az legyél.
2018. nov. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy terhes. De van par ismerosom akinek rendesen megjott es terhesek voltak..de az sosem jelent jot. Inkabb ne jojjon meg neked es ugy legyel terhes. Aterzem a gondodat en is mar egy ideje probalkozok
2018. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért írod, hogy nem pontos, mert mindig hónap végén van meg? Ugye tudod, hogy egy ciklus nem akkor pontos, ha minden hónapban ugyanazon a napon jön meg? Ha 2 hete voltatok együtt, és most jött meg, gyanítom, ovulációkor voltatok együtt. Onnan pedig kb 14 nap a következő menstruáció kezdete, tehát a ciklusod pontos. Terhes pedig nyilván nem vagy, hiszem megjött a menstruációd. Szerintem az is gond, hogy a leírtak alapján fogalmad nincs a saját szervezeted működéséről.
2018. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!