Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a petefeszkem pontosabban...

Fáj a petefeszkem pontosabban hol gyengébben hol picit erősebben nyilal És a mellem is feszül és picit szurkal Párommal múlt hét kedden voltunk együtt és nem védekeztünk! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintunk mi ??

Olyan idegesitoek ezek az IQ bajnok kerdesek 🙄

2019. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elnézést csak rossz a telefonom érintő panelja!

Azt akartam hogy

Szerintetek mi lehet!?

2019. ápr. 11. 10:06
 3/8 A kérdező kommentje:

+ Émelygek

+Szédülök

+ Hamar elfaradok

Stb..

2019. ápr. 11. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Múlthét kedd óta 9 nap telt el , még nem érezhetsz semmit abból ha terhes lennél!
2019. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha éppen peteérésed is volt, és esetleg össze is jött a dolog, akkor sem az okozza ezeket a tüneteket ennyi idővel az aktus után. Sajnálom, ha mást akartál hallani, de ettől függetlenül lehet sikeres a hónap.
2019. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Őszintén marc 26. Volt mensim

És paromal marc.29,30,31

Április.2, 5,6,7 9,10 voltunk együtt

2019. ápr. 11. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Én meg azt szeretem nagyon, hogy "fáj a petefészkem". Érdekes, amikor a kórházi ügyeletbe jönnek be hasfájással, akkor mindenkinek csak a "gyomortájéka" vagy '"hasa" esetleg "alhasa" fáj. Pedig mennyivel könnyebb lenne, ha pontosan megmondaná, hogy "a patkóbelem", "a leszálló vastagbelem", "a hasnyálmirigyem" fáj... Még akkor sem mondja meg egy beteg se, ha történetesen kiderül, hogy petefészek betegség volt a fájdalom oka. De csak a teherbeesés-rovatban lát mindenki ilyen pontosan magába.
2019. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszolom

Csak tudni illik hogy hol van a petefészek a nőnek

És csak azért kérdeztem mivel nincs tapasztalatom mivel nincs még gyermekem de már szeretnénk és kíváncsi vagyok mien korai tünetei lehetnek mivel nincs még tapasztalatom és érdekel

2019. ápr. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!