Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

[link]


Minap beszélgettem az unokatestvéremmel videóhívásban és rá kérdezet hogy nem-e vagyok terhes mert nagyobb a hasam és egyfolytában önkéntelenül is egyfolytában a hasamat simogattam! Neki már van két gyereke! Tudom hülye kérdés de rá másnap reggel csináltam ezt a terhességi tesztet és mintha látnák rajta egy halvány csíkot is de az is lehet hogy csak a szemem káprázik!



2019. ápr. 14. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Latom, de ez inkabb egyenlore ures csik. Teli rozsaszinnek kene lenni megha halvany is. De itt kb csak a kerete van meg a csiknak. Esetleg csinalj egy predictort
2019. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt beszívtam pár napja.

Szerintem negatív.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2019. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig bejott a predictor. Az elobbi honapban viszont becsapott.

De egesz addig nekem megbizhato volt.

A facelle mostansag allandoan szaradasi csikos, igy igazabol nem tudom mit ajanlhatnek.

Vagyis de a digitalis clear blue. Az tenyleg pontos viszont draga.

Meg ami biztos egy vervetel.

2019. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Időn belül jött ki a 2. csík? Mikor kéne megjönnie?
2019. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjonnie de nem jött meg
2019. ápr. 16. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!