Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességet hány...

Méhen kívüli terhességet hány hetesen lehet teljes mértékben kizárni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult,hogy bejelentkeztem a nőgyógyászhoz péntekre(rákszűrésre),de már 3 héttel ezelőtt.Viszont azóta van 2 pozitív tesztem,ami múlthéten pénteken lett halvány,majd vasárnap erős pozitív. Tegnap elkezdtem vérezni,kaptam rá progesteront,viszont a vérzés nem állt el. Ami hozzáteszem ugyanolyan mint mikor megvan. Pénteken elvileg 5 hetes körüli terhes lennék,ha nem vetéltem el.

Mit lát ilyen idősen a doki?


2019. ápr. 15. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak megvastagodott nyálkahártyát esetleg petezsákot,ha szerencsétek van.

7 hét környékén már a szívcsőnek pulzálnia kell úgyhogy szerintem 6-7 hét környékén már meg kellene találják hogy hova ágyazódott be.

2019. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A petezsák is azt mutatja, hová ágyazódott be :D Pénteken már láthatja, ha nem vetéltél el.
2019. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2

Egyáltalán nem biztos, hogy fog látni petezsákot.Értelmezz! Esetleg lát..

2019. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!