Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek vagy felesleges?

Teszteljek vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Kesik a menstruaciom,ami addig volt pontos, mig szedtem ketfele keszitmenyt (mindkettot ebben a ciklusban, kozepidoben hagytam abba)

A parommal ovszerrel vedekezunk, egyetlen egy aktus alatt sem szakadt ki, most megse akar megjonni.

Egyeb tenyezok: hamarosan erettsegizem ket targybol, el kell engednem a paromat es ebben az evben valoszinuleg mar nem fogunk talalkozni. Kene tesztelnem vagy csak magamat idegesitem es amiatt nem jon meg? Neha olyan erzesem van, mintha megjonne,de semmi


2019. ápr. 15. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj.
2019. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elso ket aktus 3 hete volt, a masik ketto elozo heten... mennyi eselyt latsz igy?
2019. ápr. 15. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az idegeskedés miatt késik. Ha nem volt gond az óvszerrel (nem járt le a szav. idő, aktus elejétől fent volt, stb..) akkor szinte semmi esély nincs arra hogy terhes legyél. De ha az megnyugtat, akkor csinálj egy tesztet. 400 ft körül van a 2 darabos intimed a DM-ben. Annyit megér hogy ne legyél ideges emiatt.
2019. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!