Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek vagy felesleges?

Teszteljek vagy felesleges?

Figyelt kérdés
A ciklusom 24-25 napos szokott lenni, most azonban 42 napra jött meg. Elég nagy mennyiségre számítottam, viszont alig-alig jött, 4 nap alatt letudtam, alig volt naponta egy betétnyi. Pár napja elkezdtem szédülni esténként, pénteken hányingerem is volt a kedvenc péksütimtől.
2012. nov. 25. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelhetsz. Mert ha terhes vagy, akkor már legalább 5hetes lennél, azt határozottan kimutatja már a teszt. Ha pedig negatív lenne, akkor ismételd meg a tesztelést pár nap múlva. Ha akkor is negatív, akkor szerintem menj el dokihoz.
2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2012. nov. 25. 15:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék! Kívánom, hogy olyan legyen a teszted, mint amilyenre vágysz.
2012. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2 éve próbálkozunk, szóval pozitívnak örülnénk már nagyon!
2012. nov. 25. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:
majd írj ha megvan az eredmény :D
2012. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy totál kimaradt egy ciklusod? A 42 nap majdnem a duplája a szokott ciklusodnak. Akár az is lehet, hogy egy kimaradt, nem?

Mikor tesztelsz?

2012. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem tudom, mi lehet, mert amíg késett, folyamatosan duzzadt volt a mellem, meg rossz volt a közérzetem, szurkált a hasam alja, stb. Holnap reggel tesztelek szerintem.
2012. nov. 25. 18:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy 13 éve nem maradt ki egy hónap sem a ciklusomban, szóval majdhogynem kizárt, hogy kimaradt.
2012. nov. 25. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így,de sajnos nem lett belőle baba...csak a hormonjaim szórakoztak velem,pedig minden terhességre utaló tünetem megvolt,azt mondják a magas prolaktin szint okozta.

Azért Neked szorítok,hogy baba legyen a dologban!

Majd írd meg,ha teszteltél!Sok sikert! :)

2012. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél már Kedves Kérdező? Megosztod velünk az eredményt? :-) Szorítunk Érted!
2012. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!