Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek terhességi tünetek?

Lehetnek ezek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Elég fontos kérdés, mert több olyan dolgot is szedek, amit terhesen elvileg nem lehetne.

Férjemmel múlt hónap végén talán volt egy kis balesetünk, kiszakadt az óvszer. Nem csináltunk nagy ügyet belőle, mert mindkettőnk családjában nehezen jönnek össze a gyerekek, de most azért kezdek aggódni.

Két napja képtelen vagyok rendesen aludni, 3-4 órákat sikerül talán és állandóan hányingerem van. Legfőképp reggel, de napközben is sokszor, most is iszonyatosan :(

Ölni tudnék a csokiért és állandóan kávéra vágyom, olyan kimerült vagyok...

Úgy tudom, ilyen korán még nem kezdődnek tünetek és hajlok rá, hogy talán csak a rossz alvástól vagyok végkimerülésben, de nem is tudom. 20-22 között várom a menzeszem, 28 napra szokott megjönni.


2019. ápr. 17. 13:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Természetesen fogok tesztelni, csak nem vagyok biztos benne, hogy ki is mutatná-e már, addig meg úgyis csak idegelem magam és nincs kitől tanácsot kérjek.

Nektek mikor kezdődtek az első tüneteitek?

2019. ápr. 17. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nincsenek tünetek, bebeszéled magadnak. Még csak most ágyazódik be, ha egyáltalán lesz baba. Szedhetsz nyugodtan hatodik hétig mindent. Gondolj bele sokan akkor tudják csak meg, hogy terhesek. Várd meg a menzeszed napját, ha elmarad 22. én , akkor csinálj egy tesztet.
2019. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek bármitől lehetnek, de szerintem még korai terhestünetnek.. nekem a hányinger, émelygés, fáradtság most a 7. hét elején kezdődtek...
2019. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem mutatna meg semmit a teszt igy sem, igy sem.
2019. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz terhes, de a tüneteidet nem terhesség okozza. Ilyen korán még nincs mitől tünetnek lenni.
2019. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!