Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknek higyjek? Tegnap még...

Melyiknek higyjek? Tegnap még negativ volt az ovu teszt, de ma reggelre viszont leesett a hőm. Ma lenne a peteérésem?

Figyelt kérdés

A 12.napnál tartok és 27 naposak a ciklusaim .

Tegnap délután és este is csináltam ovu tesztet , de csak nagyon halvány csik volt rajta , ami ugye negativot mutat jelent.


2008. nov. 11. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg az ovuteszt a peteérést megelőzően 24-36 órával elötte jelez,mennyire esett le a hőd? Nem tudod belinkelni a hőgörbédet?
2008. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2008. nov. 11. 09:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennél lentebb sosem szokott menni a hőm , a mut honapban 36,5 -nél volt , de akkor kimutatta az ovu teszt , igaz akkor másfajtát használtam. Attol félek , hogy ez az ovuteszt nem tul jo minőségű .
2008. nov. 11. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy ma lesz peteérés, de én úgy gondolom, hogy inkább holnap. A halvány csík a teszten arra is utalhat, hogy a peteérés felmenö ágát találtad el. Én a helyedben ma is tesztelnék (ha megint halvány, akkor a lemenö ág). Ha erösebb mint tegnap (olyan is van, hogy valakinek több napon át), akkor még csak ezután lesz.
2008. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem , most délben egyforma volt a két csik , akkor ezek szerint holnap lesz a peteérés ?
2008. nov. 11. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! 24-36 órán belül! Szóval kapd el apát,holnap is,de lehet hogy még holnap is pozitív lesz akkor még 2 napig mindent bele! :)

Én kértem a hőgörbédet,csak valami miatt nem nyitotta meg. Sok sikert! :)

A.

2008. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!