Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt mar így? Ilyenkor...

Valaki járt mar így? Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Elég akadozó a menstruaciom, 3 eve PCOS-t diagnosztizaltak nálam, igy eleg akadozó es teljes mertekben kiszamithatatlan a mensim. Ebben az évben Januar elejen menstrualtam, Februarban kihagyott majd Március 17.-en lefeküdtünk a (már volt) párommal, és multheten megjött, görcsöltem (ahogy ilyenkor szokott, legalább is nalam) de elég fura volt.. egyik nap hol meg volt, hol nem, hol ilyen , hol olyan.. terhességi tesztet meg nem próbáltam, de a héten biztos beszerzek egyet. a menstruációm beállhatatlansága miatt is ugyanúgy kimutatja a pontos eredményt? és milyen tesztet kene vennem, ami szinte biztos jó? válaszokat előre is köszönöm! 21/L
2019. ápr. 22. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen jó, csak drogériában (hasonló megbízható helyről) vedd meg.
2019. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen teszt jo. Adhatok egy tanacsot? Menj orvoshoz es szedesd rendbe a ciklusodat. En 31 eves vagyok, nalam most allapitottak meg a pcos-t, rendkivul frusztralo, hogy most, mikor nagyon szeretnenk, nem jon ossze a baba. Ne varj vele, en nagyon banom, hogy nem mentem elobb orvoshoz :(
2019. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat:)

de szerintetek fennállhat a terhesség veszélye?:( en nem tervezek gyereket mostanában, pláne, hogy szet ment a 6 éves kapcsolatom néhány hete:/

2019. ápr. 23. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, biztos osszejon :)

Inkabb vedekezz

#2-es voltam

2019. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!