Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt hasonló helyzetben...

Valaki volt hasonló helyzetben? Volt akinek negatív lett a teszt mégis lett/volt baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretnénk babát,van egy kisfiúnk aki négy évbe telt(hülyén hangzik tudom),természetes úton próbálkoztunk és mindketten egészségesek vagyunk.

Kivéve más betegség(nekem epilepsziám van,gyógyszert szedek és tünetmentes vagyok).

A mensi késik több mint két hete,teszteltem,de negatív lett.Apró jeleket vettem csak észre magamon,hogy fáradékonyabb vagyok és sokat aludnék és ilyen kis dolgokat.Párom nem tud egyenlőre a tesztről,csak ha biztos valami akkor akarom elmondani neki.



2016. júl. 8. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel teszteltel? Pont tegnap volt egy hasonlo kerdesem...erdemes magasabb erzekwnysegu teszttel tesztelni. 25 ossel
2016. júl. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz még egyet?
2016. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj még két napot és tesztelj a Rossmannos Facelle teszttel. Lehet menstruacio előtt volt peteeresed és még nem latszik. hány naposak a ciklusaid? mindig pontosan jön még?
2016. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, lehet hogy kicsit hamar teszteltèl, az első nekem is negatív lett. Másodjára Ciclotestet ( remèlem jól írtam ) vettem, a patikában azt mondták az a legérzékenyebb, ès most 16 hetes kismama vagyok :) :) sok szerencsét! :?
2016. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen mindig pontos,egy két nap eltérés volt néha csak,de egyébként pontos.

Megpróbálok újra tesztelni majd pár nap múlva.

Gratulálok a babóhoz! :)

2016. júl. 9. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!