Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Herevisszér műtét után mikor...

Herevisszér műtét után mikor sikerült a terhesség?

Figyelt kérdés
Férjem szedi a Trimeszter Ment.

2019. ápr. 23. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk pontosan 6 hónap utan. Nem szedett semmit akkor mar. (mutet utan 3. es 4.honapban viszont profertilt) Ferjemnek ketoldali volt, engem is kivizsgtak, nekem nem volt semmi bajom. (kezdtük volna mar az inszemeket meg a lombikot a mutet utan ha olyan a kontroll eredmeny de nem volt ra szukseg mert par nappal a mintaadas utan mar pozitív lett a terhes tesztem - egyebkent ha szamit akkor a fel eves mutet utani kontorllon 18M/ml lett neki a spermaszam es jelentosen javult a morfologia is)


Azota mar a masodikkal vagyok kismama eppen most felidos, az első most lesz 3 eves. A második terhesseg azonnal osszejott.


Remelem nalatok is megoldja a mutet a dolgot

2019. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó Gratulálok! :) Nagyon jó ilyen pozitív dolgokat olvasni. Mi a párommal 3 éve szeretnénk babát tavaly júliusban megtudták nála a herevisszért és ma két hete hogy meg műtötték :) a férjem a műtét előtt is szedte a Trimesztert nagyon sok pozitiv dolgokat hallotam a Trimeszterről. Remélem segít :)
2019. ápr. 24. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szepen! Hat igen, alattomos egy betegseg vagy allapot ez a visszér. Csodalom, hogy ilyen sok idő telt el nalatok a diagnozis es a mutet kozott. Nalunk emlekeim szerint talan 3honap vagy kevesebb. Akkor nekunk a mutetet végző urológus azt mondta a fél ev kelleni fog de lehet annyi eleg is lesz. Nagyon hittünk benne. Mi kb ezzel a műtétre várós 3honappal es a gyógyulós fel evvel egyutt 2 ev 6 honapot vartunk az első +tesztre. Erdemes azert kozben megnezetni teged is ha eddig nem került sor ra, en életmódot váltottam meg sportoltam / dietaztam is mindket teherbeesesem előtt. Biztos ez is hozzatett.

A trimeszter ment nem ismerem arra emlekszem, hogy amit nekunk ajanlottak az naaagggyyyon drága volt es mar mutet elott is szedte de akkor semmit se javitott a helyzeten sajnos.


Van olyan bnom akinek a ferjenek 2M/ml-rol egyoldali mutet + prosztatagyulladas kezelese utan a ferje a kontrollon 38M/ml-t "produkalt" de sajnos naluk komolyabb női meddosegi problema miatt nem lett azóta sem baba, szoval ha csak ez a baj nalatok akkor nem lesz akadaly a mutet utan elottetek.


Szoritok!

2019. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Nekünk 8 hónap után sikerült spontán (előtte 4 sikertelen lombikunk volt). Férjem semmit sem szedett, csak D vitamint (mindketten).

Most 14 hónapos a kisfiam.

2019. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!