Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi lennék a véleményetek...

Kiváncsi lennék a véleményetekre! Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 gerinc műtéten vagyok túl (sérv). Az utolsó műtétem 1 éve volt. Most babát várunk a párommal.. tervezett volt, de most tudtuk meg hogy az egyik gerinccsigolyam elferdült 45fokkal. A terhesség már maga is megviselne, 2 műtét utan még valamikor így is nehéz, nem tudom, hogy mit tegyek. Így bonyolultabb és elkeserít , hogy most derult csak ki. Kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok, van több elképzelésem is, hogy mihez kezdek magammal, csak megnyugtatást szeretnék.


22/L



2017. dec. 7. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Első az egészséged,ezzel mindent elmondtam.
2017. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok úszás (hát), kímélő torna, amit a dokik engednek. Ha most ilyen problémáid vannak a hátaddal, valószínűleg idősebb korodban sem lesz jobb a helyzet. Ezért én nem várnék a babavállalással. Most legalább még az izmaiddal karban tudod tartani.

Kell majd valószínűleg pocak támasz és/vagy tapaszolás számszerűen, ami segít egy kicsit tehermentesíteni a hátad.


De persze ezt laikusként (egy kiszakadt gerincsérv 18 évesen, most 25 éves 36 hetes terhesen) mondom.

2017. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. 15 évesen volt az első műtétem, a második pedig tavaly oktoberben. Úszni sajnos nem tudok. :( a műtött szakasz L4-L5 ( derek szakasz)
2017. dec. 7. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt az ideje megtanulni úszni... :) és kb heti 3x eljárni ha majd a gyerkőcöt is szeretnéd emelgetni.

Nekem is az L4-5 a problémás, szerencsére a terhesség alatt nincs vele gondom.

2017. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ortopédussal beszéltél erről? Hogy ő mennyire javasolja a terhességet, mennyire rosszabbodhat az állapotod, ha kihordod?
2017. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, az abortusz is szóbajön?!
2017. dec. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden szóba jöhet, így az abortusz is. Az a baj, hogy még csak 22 éves vagyok, így gondolnom kell a további életemre és nyilván a gyeemekére is. Most az senkinek sem jó, ha bárkinek is baja lesz.
2017. dec. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!