Mennyi ra az esély?

Figyelt kérdés
Ma van hogy 1 hete kesik a mentstruaciom. Vasarnap csinaltam egy tesztet es negativ lett. Ovszerrel vedekezunk minden alkalommal egyszer sem volt lyukas sot meg ki is szokta venni mielott elmenne. Egymas utan szoktuk tobszor csinalni de olyankor alaposan megtorli magat mielott feltenne egy uj gumit. Nemtudom mennyire szamithat bele,de pont most voltam beteg szedtem ra gyogyszert (emesztesi problemaim voltak) parom szerinte a sok stressz, a betegseg, a gyogyszerek a kese oka. Alltalaban 3-4 napot kesik az az idealis nalam. Tunetek nincsenek csak a hasam faj a szokasos helyen ahogy ilyenkor szokott. Illetve meg fel eve kb volt egy hosszabb keses. Azt is hallottam hogy elofordul hogy neha eltolodok a ciklus

2019. ápr. 15. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindig védekeztetek, nem volt megszakított szex, akkor biztosan nem vagy terhes. Gyógyszerek és betegség is okozhat késést.

Ha nagyon parázol, vegyél egy terhességi tesztet (DM-ben kb.400 forint).

2019. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes, a menstruáció meg millió más okból kifolyólag is késhet.

Ha fiatal vagy még,ha híztál, ha stresszelsz, ha felfáztál, ha gyulladásod van, ha gombád vagy bármilyen fertőzésed van...

2019. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem mar es negativ lett de engem ez meg nem nyugtat meg:/ es ugy erzem minnel jobban rafeszulok a dologra annal inkabb nem fog megjonni
2019. ápr. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!