Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy 2 sárgatest van?

Lehetséges hogy 2 sárgatest van?

Figyelt kérdés

2 hete volt a jobb oldali petefészekben egy 15,4mmes folliculus amire mondta az orvos hogy 7vége felé reped meg. Tegnap voltam újra meg nézte uhn és most a jobb oldalon látott 2 db folliculust 14,2 és 12,3. Mensi még nem jött azt mondta 10 napon belül nem jön meg akkor menjek vissza.

Tesztet reggel csináltam de Extra halvány.. Illetve ha akarom látom ha nem nem... Ezért érdekelne hogy létezik hogy 2 db sárgatest van a terhességnél?

Első terhességemnél egy volt.

Valakinek hasonló?

Tesztelek még.



2019. ápr. 25. 15:58
 1/2 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Nekem mindkét petefészkemben látott az orvos.

2019. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. 🙂

Ma reggel meg jött.

Éreztem én, hogy nagyon kacifántos volt a görbém. Eléggé esélytelennek is tűnt, hogy ebből lehet valami. De a doki szerint annyira nem gáz, így még nem engedtem el teljesen a dolgot..

Nyilván most már igen 🙂

2019. ápr. 26. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!