Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés? Mikor, mennyit?

Teherbeesés? Mikor, mennyit?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az ovuláció hetében hogyan célszerűbb együtt lenni? Ahogy tanácsolják sok helyen :kettő naponta vagy inkább három naponta, vagy azon a héten minden nap? Nagyjából persze tudom mikor van peteeresem, de napra pontosan nem tudom, viszont a jeleket érzem magamon, de hőmérozgetni meg ovu tesztelgetni nem szeretnék.

Szóval hogy érdemes együtt lennünk, hogy sikeres legyen az együttlét?



2019. ápr. 25. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ennyire ne görcsölj mar rá. Szexelj és élvezd.
2019. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok. És hadd "görcsöljek" már rá, ha nekem az esik jól!
2019. ápr. 25. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Akkor görcsölj, de az tuti hogy nem hoz eredményt. Elvileg a sperma újraképződése miatt 3 naponta célszerű. Egyébként meg elsőnek van igaza, legyetek együtt, amikor jólesik. A párodnak sem jó, ha "vezényszóra" van szex.
2019. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát három naponta. Azért az ovu hetében kétnaponta szerintem biztosabb. És nem kell félteni a férjem, ő akarná minden nap 😊. Szóval élvezzük, de praktikusan is akarjuk csinálni.
2019. ápr. 25. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

program szex

na a párod tuti örül neki ...

nők...

2019. ápr. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A párom mindenféle szexnek örül, és én is mert szeretünk együtt lenni. Ha tehetnénk minden nap, de dolgozunk, így azért nem vagyunk mindig fittek hozzá. De ő és én is szerencsére mindig készen áll, ha alkalom adódik. Sajnalom, hogy itt mindenkit csak lehurrognak, aki szeretne mindent megtenni azért, hogy babája legyen. És képzeljétek, a férjem az, aki jobban oda van azért, hogy gyerekünk legyen és ezért hajlandó bármit megtenni ahogy én is. És ha ez a "program szex" amit nem mellesleg mindketten élvezunk, akkor az.
2019. ápr. 26. 05:44
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nyuszika, hidd el, hogy többre mész azzal, ha nem muszájból gyerekgyártasz, hanem azért vagy a férjeddel, mert kívánod, ne adj’ Isten, még élvezed is.
2019. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Mi 2 naponta voltunk együtt és szinte egyből össze is jött. Aztán sajnos a 6. héten megszakadt a terhessé. 1 hónap szünet után újra próbálkoztunk,megint 2 naponta. Egyből terhes lettem újra. Annyiba "segítettem rá,hogy szex után 30 percet feküdtem még,kétszer gyertya állásban is:)

Sok sikert!

2019. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Gyertyaállás? Eszembe nem jutott volna...


Amúgy meg ne legyél majd nagyon szomorú kérdező, ha nem jön össze elsőre. Nekünk a nagy fiam 6-7 hónap védekezés nélküli hónap után jött össze, nem programszexeltünk, volt hogy minden nap egymasnak estünk, volt, hogy csak egy héten 3x. Sosem néztük a naptárat, hogy jajaj, ma szexnap van, letelt a 72 óra.

A kicsi fiam 1 aktusból fogant, akkoriban kb heti 1-2x szexeltünk csak mert sokat dolgoztunk.

2019. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nyuszika! Olvass vissza!

Utána következő! Köszi, hogy nem hurrogtal le! Én szeretnék biztosra menni és mint írtam mindig kívánjuk, szóval ez nem "muszáj" szex!

Múlt hónapban pl nem jött össze. Nem keserestem el. Ebben a ciklusban másképp csináljuk, az előzőbol tanulva. Ha osszejon örülünk, ha nem, akkor majd próbálkozunk tovább. Nem dől össze a világ. Csak minden esélyt meg akarok adni annak érdekében, hogy sikerüljön. És lepereg rólam amit itt sokan mondanak, nem tudják sem az előzmenyeket, sem a körülményeket.

A kedves válaszolonak: én is csináltam gyertya állást 😂. Együtt nevettünk a férjemmel, hogy mikre vagyunk képesek a cél érdekében!

2019. ápr. 26. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!