Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés? Segítenének?

Hőmérőzés? Segítenének?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal és nemrég kezdtem el hőmérőzni. Menstruáció ideje alatt 36,1 és 36,2 volt. Ovulació előtt egy nappal 36, majd másnap amikor az ovulaciós teszt is pozitív lett 36,4 volt a hőmérsékletem. Azóta pedig 36,3-36,5. Mikroszkópot is használok ami az ovulació napján csak egy nagyon pici páfrányt mutatott. Előtte lévő és az utána lévő napokban semmi. Ez így normális? Úgy tudom hogy ha sikerül a baba akkor fent marad a hőmérséklet, de nekem alig emelkedett meg. Annyit szeretnék még hozzá tenni, hogy magas volt a prolaktinom, valamint PCOS-em van, de csak bal oldalt. A jobb oldali petefészkem tiszta. Prolaktinom is rendben van már. Múlt hónapban a mikroszkóp rendes eredményt mutatott. Az egyik nap kicsi páfrányok, másnap az ovulació napján az egész teljesen páfrányos volt. Ez azt jelentené hogy most nem volt rendes peteérésem? És csak annyit szeretnék még hozzá tenni, hogy 8 nap múlva kellene, hogy megjöjjön de már most vannak menstruációhoz hasonló hasi fájdalmaim.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. ápr. 26. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A mikroszkóphoz nem értek, de ha tartósan fent van a hőd, az jó. Terhesség esetén a nemvárt környékén még feljebn ugrik és ott is marad.
2019. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2019. ápr. 26. 14:57
 3/4 Izabella220 ***** válasza:
A hődet szájban nyelv alatt méred?Mert ott kell,pont most néztem utánna.
2019. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen
2019. máj. 1. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!