Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék elkezdeni hőmérőzni....

Szeretnék elkezdeni hőmérőzni. Mire kell szerintettek oda figyelni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
A hétből kb 5nap kellek fel ugyanakkor, máskor 1-2órával korabban, később. Ez gond lehet?
2019. jan. 22. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igen gond. Minden nap ugyanabban az időben mérd magad még az ágyban kikelés előtt. Nekem digitális hőmérő volt én 2 sípolást kivártam úgy volt pontos. Én a ciklus.hu oldalon vezettem.
2019. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig ugyan azzal a hőmérővel, ugyanabban az időpontban, ugyanott (én pl. nyelv alatt mértem). Ciklus.hu-n vezettem én is, bár az ovulációt mindig rosszul húzta be, nem is hagyatkoztam rá, csak a hőre és a testi jelekre. 2. hőmérőzős hónapban megfogant a lányunk.
2019. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 khniki ***** válasza:

Rácáfolnék, nekem nem volt gond! Olyan is előfordult, hogy rosszul aludtam, sokszor felébredtem. De ha már aludtam 4 órát, utána akár egy fél órás alvás után is oda ment a hőm, ahova kellett. Volt, hogy hajnali 5-kor mértem meg, volt, hogy 8-kor (vagy mindkétszer és nem volt különbség). Akkor volt pontatlan a mérés, ha sokáig ébredeztem, nem azonnal mértem meg. Ilyenkor mindig lejjebb ment már a hőm. De amúgy szépen és pontosan tudtam veteni, ébredési időponttól függetlenül.

Szóval szerintem csak arra figyelj, hogy azonnal mérjed, akkor is, ha még félálomban vagy, ill. a hőmérőt nyelv alá tegyed, csukott szájjal (előtte ne igyál).

2019. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
Ja, és ajánlom az OvuView appot!
2019. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 3műszak mellett mérek. Kikértem véleményt orvosoktól is. Azt mondták az egyáltalán nem baj, és nem gond hogy nem 1 időpontban mérek. Az a fontos hogy meg legyen a napi 5-6ora alvás. És hogy közvetlenül ébredés után de még felkelés elött mérjek. És igy 3műszak mellett is nagyon szép görbém van. Kirajzolódik minden rajt.

2019. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!