Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hízhatok pusztán amiatt, hogy...

Hízhatok pusztán amiatt, hogy nagyon vágyom terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Állandóan a terhesség jár a fejemben és a szervezetem tartalékolni kezdett, vastagabb lettem (de nem vagyok terhes.)
2019. ápr. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább stressz, és stressz-éhség. Emiatt összevissza eszel, és meghízol. Vagy hormon problémád kezd lenni.
2019. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valami változott az étkezésedbe vagy kevesebbet mozogsz, esetleg valami hormongond.

Minden esetre volt olyan ismerősöm akinek a kapcsolata azért ment tönkre mert minden terhességi tünetet produkált, köztük a hízást is attól kezdve, hogy tervbe vették a babát.Hányás,émelygés,hízás..Olyan hasa is lett mintha tényleg terhes volna.Közbe meg nem volt.Pszichológushoz járt vagy fél-1 évig mire ,,kikezelték".

2019. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, igazatok lehet ám! csak gondolta hogy hátha jobban tartalékolok pszichés alapon.


(és igen, féltem én is hogy álterhes vagyok, a ciklusommal nincs több baj mint régen)

2019. ápr. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!