Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Harmadik napja...

Szerintetek? Harmadik napja kesik a menstruációm, még nem teszteltem, varnék még pár napot. Viszont ma reggel eléggé szédelegtem, hányingerem volt.

Figyelt kérdés
Elképzelhető ilyen korán, hogy terhességre utaló tünetek lennének, vagy még nagyon korai hozzá?

2019. ápr. 27. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Elképzelhető, igen. De már nyugodtan tesztelhetnél és kiderülne attól vagy mástól szédelegsz. :)
2019. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
És előbb jut eszedbe ide kérdést írni, mint venni egy tesztet és lepisilni??
2019. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Varj meg 2-3hinapot es akkor megsporolhatod a teszt arat, ami kb 300-500Ft, tok felesleges penzkidobas amugy is, a biztos az, ha mar a kezedben van a baba!
2019. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na látom sok a rosszindulatú itt... Azért várok még 2-3 napot mert nem egyformák a ciklusaim, hol hosszabb pár nappal, hol rövidebb. Nem egy kis csitri vagyok akinek véletlen becsúszik a baba, hanem már egy éve várunk rá! Nem a teszt árát szeretném megspórolni, már igen sok tesztet ellőtem, csak nem szeretnék megint csalódni. Köszönöm, annak aki tud normális is lenni.
2019. ápr. 27. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett az eredmeny
2019. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Én miért is vagyok rossz indulatú? 🙄 Te is tudod, hogy innen nem látunk beléd. A tünetek lehetnek attól is és mástól is.
2019. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezt ugy birom, h kesik a menstruacio (vagy megsem?!), De FEL tesztelni 🙃
2019. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 25 nap késés után teszteltem. Nem gondoltam, hogy baba van a dologban és amiatt késhet. Máskor is volt már így, hogy heteket késett. Nyugodtan csinálj tesztet ha nem pozitív ismételt meg ha addig nem jelentkezik a menszeszed
2019. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves #1, elnézest, nem jól fogalnaztam meg az előző kommentem, rád nem vonatkozott, a rosszindulatú kifejezésem, ne haragudj!
2019. ápr. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!