Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezne, hogy terhes vagyok?

Létezne, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlthónap 2an kellett volna megjönnie,ehelyett 18an volt nagyon keves menszim ami 5 napig tartott.Keves vér meg barna folyas vagy nem is tudom minel nevezzem ami meg azóta is tart.Nem folyamatos,van hogy wc után több.6an voltunk először együtt a ferjemmel a 2an vart menszi óta,azóta többször is.Tesztet először 18an csináltam reggel,delutan jött a menszi.Negativ volt.Kétszer kb volt rossz a gyomrom olyan émelygős,de rá fogható masra is sztem.Evéssel meg ugy vagyok h zabálok.A hasam alja fajdogál,de tudok 1 petefeszek visztáról,az lehet attól is.Ferjemmel gumizunk,de előtte van egy kis az nélküli is.A gyógyszert 2 hónapja hagytam abba.Mi a véleményetek?
2019. ápr. 27. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a gyógyszert abbahagyása miatt van,kicsit összezavarodott a szervezeted.
2019. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy ismerős szerint hamar teszteltem.
2019. ápr. 27. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2019. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek alapján azt irtam volna, hogy petefészek cisztád van, de a végén megírtad, hogy az van. Ráadásul a gyógyszert is nemrég hagytad abba, nem mindenkinek áll be azonnal a ciklusa utana. Szerintem nem vagy terhes.
2019. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!