Megjött a mensim, de alig menstruáltam, majd menstruáció után egy nappal barmás, pirosas vérzés, és utána furcsán szurkál a petefészkem! Furcsa dolgokat érzek a gyomromban! Létezne, hogy mégiscsak terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hogy igen, akkor elhiszed? Ha tőbben is válaszolunk, akkor már tesztet sem veszel, hanem vársz kilenc hónapot, hogy megszülessen a baba, mert pár ismeretlen azt mondta?

Bocs, hogy szarkasztikus voltam, de mmanapság már bárhol tudsz venni pár száz forintért terhességi tesztet!

2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. A teszt többet tud mondani. Nálam amúgy így indult a terhesség. Csak kicsit több vérzéssel.
2013. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Kedves" első válaszoló! Te egy nagy bu.nkó vagy, nem szarkasztikus! Ide azért írunk/írnak kérdéseket, mert az adott pillanatban épp nem tudunk elrohanni tesztet venni, de szeretnénk hallani a sorstársak véleményét, kapni némi kapaszkodót! Nem kívánom, hogy részed legyen a hónapokig, sokszor évekig tartó próbálkozásban, sok kudarcban! Kedves kérdező: sajnos ugyanezeket élem át jelenleg, és nem vagyok terhes. Ne keseredj el, ha te sem vagy az most, új hónap-új lehetőség, fel a fejjel!
2013. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teszt es orvos. Nem akarlak ijesztgetni, de nekem a mehen kivuli terhessegem kezdodott igy.

Ha sotet, kavezacc szeru a barnazas, akkor azonnal orvos.

2013. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as! Te is pont ugyanakkora bu.ko vagy, mint én! Ezekkel a válszokkal sehova nem jutott a kérdező, mert senki nem fogja tudni megmondani neki, hogy terhes-e, hanem még jobban elbizonytalanítják!

Amúgy én is vártam babára, és volt is otthon mindig teszt, hogyha kell, akkor tudjak tesztelni!

2013. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami: egyik szerint lehet, hogy terhes, másik valaszoló szerint lehet méhen kivüli terhes, szerinted meg nem terhes! Szóval szerintem többet ért az én válaszommal!
2013. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!