Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue-tesztel teszteltem...

Clearblue-tesztel teszteltem reggel.10percen belül, egy halvány pozitív jelet láttam. Azaz, hogy terhes vagyok. Mikor megszáradt kb. a 15 percben, sokkal erősebb a pozitív jel. Hihetek a tesztnek? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek ilyen?

Hőm, 37. Semmi mást nem érzek. 4 nap van a nemvártig


2008. nov. 11. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha jól tudom, az ilyen tesztek 10 perc után már nem mutatnak helyes eredményt. Ez benne áll a használati utasításban. S mégis, a halvány csík utalhat terhességre. Halvány, mert elég korán csináltad. Szerintem várj még pár napot, s tesztelj újra.

Addig is drukkolok!

2008. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, hogy visszakérdezek, de miért nem olvasod el (figyelmesebben) a használati leírást? A legtöbb teszt 5 perc után már nem ad értékelhető eredményt, vagyis 10, pláne 15 perc után teljesen felesleges újra és újra megnézni. Ráadásul 4 nappal a mensid előtt még meglehetősen korai volt.

Légy türelmes, hidd el, ha jönni akar, úgyis jönni fog. Ha stresszeled magad, az nem tesz jót!

Mondom én ezeket úgy, hogy 1 éve próbálkozunk, sikertelenül...

2008. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szia! szerintem ez már nagyon bíztató! én reménykednék erősen, hogy babó van! halk gratula, de tán nemsoká bizti lesz és lehet örülni!;)
2008. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem baba van a dologban tesztelj mégyegyszer
2008. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm a válaszokat. sajnos én szorgalmas tesztelő vagyok. Másfél éves szeretnénk tesót. De mindenképp megfogom ismételni a tesztet

2008. nov. 11. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4 nappal a nem várt előtt teszteltem Clear Blue-val,nekem is halvány volt a vonal,most 10hetesek vagyunk.Szerintem nyugodtan gratulálhatok!Minden jót!
2008. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elmaradt mensi után 2 nappal teszteltem szintén Clearblue-val és erős pozitív lett egy szempillantás alatt. Ez a teszt nagyon jó, nagy az érzékenysége, de 10 perc után már nem értékelhető az eredmény. Várj még 4-5 napot és tesztelj újra!

2008. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia. Gratula!

DE! ÉN sajna úgy jártam ezzel a teszttel hogy 3 halvány + volt és nem volt baba. Doki is igazolta, mielőtt késve de megjött volna. DE ha 2nap múlva megismétled és erősödik akkor tuti baba van! Remélem így lesz, mert ez az én példám. Sajna (főleg nekem) van ilyen is.

2008. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!Én nekem ugyan gy volt. Nem várt mensi elött teszteltem halványan de jól láthatóan ott volt.Mikr megszáradt még erősebben kijött. Párnap múlva megismételtem és méerősebben ott volt. Úgy, hogy én gratulálo. A halvány pozítív is POZÍTÍV !!!!!!


6 hetes pocis

2008. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia. Először is gratulálok!

Megkérdezhetem hogy a + jelen a halvány csík milyen neked? Olyan vastag mint a kontroll csík csak halványan, vagy nagyon vékony?

Mert én is azzal teszteltem és nekem olyan vastag mint a C ablakban, csak nagyon halvány a +.

2008. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!