Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem minden hónapban van...

Nem minden hónapban van peteérésem. Ebben a hónapban viszont igen és ki is van pattogva az arcom, leszakadnak a melleim. Akkor ha ezeket érzem/látom másik hónapban, akkor biztosra vehetem hogy van peteérésem?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem törvényszerű,hogy minden hónapban ezt érzem?


Nem minden hónapban fáj a mellem,ezek szerint akkor fájhat ha peteérésem van?

Kipattogva mondjuk sosem szoktam lenni.


2019. máj. 3. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudod hogy nem minden hónapban van peteeresed?


A válasz: nem törvényszerű barmilyen tünet minden hónapban, tünet nélkül is lehet peteeres Vagy tüszőrepedes is, függetlenül attól hogy valamelyik hónapban látható vagy érezhető jele van

2019. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pattanás inkább a menzeszt jelenti, nem a peteérést, ahogy a mellfájdalom is.

Nem biztos, hogy ezeket a tüneteket érzed minden hónapban. Egyszer lehet hogy sehogy, aztán meg lehet hogy jobban.

2019. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért következtettem a kipattogás miatt,mert nem szokott lenni ilyen "tünetem" menzesz előtt.


Orvoshoz járok majdnem mindem hónapban,nem mindíg repednek meg a tüszők,van hogy ez miatt nem is jön meg csak 2 havonta.


Kb az utolsó ciklusaim így néztek ki: 27,38,62,30,51 nap... Most ha nem sikerült a baba,akkor 29.napra kellene megjönnie,de remélem nem jön. Most 100%,hogy 10.dpo-n vagyok.

2019. máj. 3. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a 62 meg 51 nap nagyon durva. Minimális az esély, hogy ilyen hosszú ciklusban van peteérés.
2019. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így van. Ezért írtam,hogy nem minden hónapban van peteérésem.

Évente talán 5-6 alkalommal. 3 éve próbálkozunk. Most már fél évnél több,hogy sűrűn járok ultrahangra.

2019. máj. 3. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!