Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early! Van 2. csík...

Predictor Early! Van 2. csík vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a nemvárt 2 napja görcsölök, de egyenlőre semmi! Predictor Early időn belül pozitív más fajta 10es érzékenységű időn belül pozitív! Predictor ma reggeli elsőből halványabb, de pozitív! Hihetek ezeknek?? :O Sajnos rengeteg rosszat olvastam a Predicatorról..

#csík #van vagy nincs
2019. máj. 4. 09:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kép nélkül elég nehéz megmondani.

De ha minden teszt pozitív időn belül, akkor csak gratulálni tudok! :)

Boldog babavárást! :)

2019. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
van képed? :)
2019. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Muti és segítünk. :)
2019. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálok feltenni képet :)
2019. máj. 4. 09:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia! Küldj be képet. Egyébként nekem a délutáni vizeletből végzett teszt mindig erősebb volt a reggeli elsőnél, emiatt tettem itt fel kérdést is és sokan voltak akiknek du. erősebb volt. Érdemes lenne 2 nap múlva megnézni hogy erősödik-e a csík.Én az intimed tesztet használtam erre a célra, mert 500 ft alatt van a 2 db-os és szerintem jó teszt. A predictorral egy napon már pozit mutatott.
2019. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem a predictorral a délutáni tesztek mindig erősebbek voltak mint a reggeliek
2019. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csajok, ha minden igaz mindenkinek elküldtem privát üzenetben! Sajnos ide nem engedte feltölteni! Köszönöm, ha segítetek!
2019. máj. 4. 09:56
 8/21 anonim ***** válasza:
Muti! De szerintem hihetsz neki!!’
2019. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kuld el nekem is légyszíves
2019. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Neked is elküldtem :)

Köszönöm, ment mindenkinek a zöld kéz!

2019. máj. 4. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!