Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezésnél...

Megszakításos védekezésnél esett már teherbe valaki?

Figyelt kérdés
Hivatalosan 35%os esély van rá ,de a gyakorlatban szerintem ez lényegesen kisebb. Az ismerettségi körömből még senki nem esett teherbe így.
2019. máj. 4. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A nagyobb gyerekem megszakítás mellett érkezett, mert már terveztük, de nem élesben. A kicsi előtt 5 évig szexeltünk így, és az első élesnél sikerült.
2019. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen, sokan estek már így teherbe. A 35% azért hülyeség, mert a nem megszakított szexnél is kb. ennyi az esélye a terhességnek. De mindegy, hogy statisztikailag mennyi. Ez nem fog megvigasztalni, ha pont te leszel az az egy, aki akarata ellenére teherbe esik.
2019. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

A pearl-index szerint (ez a hivatalosan) 100 nőből 4 esik így évente teherbe _megfelelően használva_ a módszert, a _gyakorlatban_ viszont 30, azaz nekik bevallottan mégsem sikerült időben megszakítani vagy pl. több menet volt egymás után.

[link]

A védekezés nélküli szex pearl-indexe viszont 85. Szóval azért elég nagy a különbség, és ha megnézed, a megszakítás kb. a spermicidekkel egyenértékű (ami elég ciki a gyártókra nézve). Meg érdekes, hogy az óvszernél is mekkora a különbség az "elmélet" és a gyakorlat között :)

2019. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ohm. Én pontosan így lettem. Csak annyi hogy az én szüleim szándékosan és tudatosan nem hasznaltak mást, mert úgy voltak vele hogy ha baba lesz hát legyen. Egy volt osztálytársnőmnek pedig emiatt lett abortusza.

Az ismerőseid mázlisták. Rosszabbik esetben meddők. Ha nem akkor még egyszer lehet jól pofára esnek

2019. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A megszakításos védekezés nem védekezés, a nullával egyenlő szinte. Talán a te ismerősi körödből nem, de speciel az enyémből rengeteg ilyen gyerek született, megbánva de mégis megtartva, vagy úgy hogy csak az egyik fél akarta... Nagyon felelőtlen dolog ezzel szórakozni. Akinek van egy kis esze és nem szeretne gyereket az tesz érte valamit.
2019. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is baba lett, pedig biztos, hogy nem csúszott be "hiba", időben kivette, stb. Elvileg nem is voltam termékeny időszakban. Aztán most ott alszik a szobában.


Ezt csak az alkalmazza, akinél nem gáz, ha mégis baba lesz. Mi is úgy kockáztattunk, hogy 2-3 hónappal később terveztük, hogy élesben ráállunk a baba gyártásra.

2019. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én így lettem :)
2019. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
így esett teherbe anyukám 2x is! (így született az öcsém és én is) Mi a férjemmel 8 évig alkalmaztuk ezt a módszert és csak akkor jött a baba amikor először élesben csináltuk...
2019. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Jelen. Gyönyörű a kisfiam, most lesz 2 éves.
2019. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is így lettem.

A keresztanyámnak 6 gyereke van, elvileg Ő is időben azakította meg párjával.

A szomszédunk is így ment kétszer abortuszra.

Igen, lehetséges a terhesség

2019. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!