Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csak azoknak csúszik be...

Miért csak azoknak csúszik be a "megszakításos" védekezésnél baba akik nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt hogy vannak párok, akik így "védekeznek" akár évekig is, nekik nem probléma az sem, ha lesz belőle egy baba. De nekik úgyis csak akkor jön össze, ha élesen ráállnak a babaprojektre.

De akik felelőtlenségből csinálják, nekik tuti elsőre összejön.

Miért ilyen az élet?


2009. okt. 28. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van. És sajnos nem oda születnek a babák, ahova kéne! Ahova nem kéne, ott meg egy rakás van. :(
2009. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Az élet igazságtalan!SAjnos!

Lehet stratégiát váltok ha megjön a nem vártam!

2009. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod ezt én sem tudom. Mi is így védekezünk már 8 hónapja és eddig semmi. Vagyis most nem jött meg, de a tesztjeim negatívak, tehát csak késik... Mindenkinek drukkolok, aki már szeretne babót, mi áprilisban vágunk bele a projektbe! :)
2009. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ők nem görcsölnek azon, hogy minden áron teherbe essenek. Én görcsöltem 7 évig, aztán mikor már kimondtam hangosan, hogy jó akkor nem leszek anya, abban a hónapban lettem terhes. Fogadjátok el önmagatokat és ne mással foglalkozzatok :-) és akkor sikerülni fog!
2009. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

15:27-es!

Üdv a klubban X)

Mi is így csináljuk, mert várom hogy kiürüljön a bogyó a szervezetemből...tudom hogy már lehetne élesen is próbálkozni...de még azért hezitálunk.

Szóval én is nagyon kíváncsi lennék h miért pont a 14-18 éves generációnak csúszik be, és megy abortuszra...mi meg miért sóvároghatunk egy babócáért,és mégsem jön össze?!?!

2009. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért mert akik csinálják annak a többsége felelőtlen? Ha nagyobb a számuk a felelőtleneknek akkor több lesz közöttük a terhes is. Mert valljuk be, hogy aki nem akar gyereket és megszakítással "védekezik" az felelő már most görcsöl, hogy "jaj mi lesz ha nem fog sikerülni, mindenhol csak ezt hallom hogy 1 éve 2 éve próbálkoznak". Mondjuk nem is értem, hogy aki gyereket akar az miért megszakítással csinálja? Aki meg még nem akar, mert mondjuk fél hogy valami baja lesz mert most állt le a gyógyszerrel az miért nem használ gumit vagy valamit? Akkor nem kell aggódni, hogy baja lesz a babának... Meg persze az is igaz, hogy nem görcsölnek rajta, aki olyan laza hogy ezt a módszert használja, noha nem akar gyereket, az igencsak felszabadult lehet.
2009. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:27-es vagyok. :D Ari vagy! :)

Szerintem akkor könnyebb a teherbeesés, nem tudom miért, gondolom mert még a fiúnak is gyorsabbak a spermái, meg a lányok sem szedtek még gyógyszereket... Mi azért várunk még áprilisig mert akkor lesz az esküvőnk. De aztán belevágunk! Remélem össze is fog jönni, viszont most nem jött meg már 5 napja, de a tesztjeim negatívak. Remélem nem zavarodott össze teljesen a hormon háztartásom. :(

2009. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kimaradt *megszakítással "védekezik" az felelőtlen, akinek meg már jöhet a gyerek az
2009. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!