Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, ha igen, hogy...

Terhes lennék, ha igen, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Április 19-én voltunk együtt a párommal, megszakítással, ha minden igaz a naptáram szerint 16-án volt ovum, 19-ére közepes terhességi esélyt írt.

31-én kellett volna megjönnie, de semmi. Picit szédülök, kavarog a gyomrom, nincs étvágyam. Ma délben teszteltem egyet, negatív lett, bár szerintem még kicsit korai volt. A ciklusom elég rendszertelen és alapjáraton véve nem aggódnék, de így most a védekezés nélküli együttlét miatt agyon aggódok, vagyis aggódunk mind a ketten. Én 22 éves vagyok, egyetemista, jövő télen államvizsgáznék, a párom 24 éves, dolgozik, együtt élünk, albérletben.

Vegyes érzéseim vannak, nagyon nagyon családcentrikus vagyok, a párom is, imádjuk a gyerekeket és én nagyon szeretném hogy legyen, de nem most. Esélyünk sincs elköltözni, egy egyszobás garzonban élünk, mégis hogyan szülnék ide egy pici gyermeket.. :( Közben jelentkeztem másik egyetemre is, még tanulni szeretnék... miközben ismerem magam, és beleőrülnék ha el kéne vezetetnem. A családom meg kinyírna, főleg apám aki azt sem fogja fel hogy nem vagyok már a pici lánya, vagy épp nagymamám, aki anyám helyett nevelt fel. Teljesen le vagyok törve, nem tudom mi lesz.


Normális válaszokat szeretnék kérni, tanácsért jöttem, nem oltásért. Köszönöm!



2019. máj. 4. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

És ezt mind nem tudtad (tudtátok) amikor betette a csupasz farkát.

Nyugi ezek a tünetek ilyen hamar nem jelentkeznek. Pedig mondjuk ha ennyi eszek van....... 5 perc örömért megérné elb.aszni az életed?

2019. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

5 nap késés után bármilyen teszt kimutatja a terhességet, tehát ha negatív lett, akkor nem vagy terhes.

Ha pedig ennyire nem akartok még gyereket, akkor normálisan kéne védekezni és akkor aggódnotok sem kell.

2019. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi ido utan mar valoszinu mutatna a teszt.

Szerintem nem vagy terhes, de csinalj holnap us egy tesztet.

2019. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha 31-én kellett volna megjönnie, akkor már kimutatná a teszt. Reggeli elsőből csinálj még egyet majd.

A párodnak könnyű lesz elmondani, hiszen ott volt, amikor nem védekeztetek. A családnak meg nem kell elmondani az abortuszt.

2019. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Az április 30 napos hónap. 🙄

500 ft egy teszt, ha késik akkor már kimutatja. Ha nem védekeztek lehetsz terhes.

2019. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

22 éves vagyok én is, garzonban lakunk és télen allamvizsgazok. Fogamzásgátlóval+megszakìtàssal védekezünk, mert rohadtul nem férne bele most, hogy terhes legyek. Nem kioktatàs, de érdemes lenne biztosabb fogamzásgátló módszeren gondolkozni. A megszakítàs sajnos kevés. Ennyi alapján nem lehet tudni, hogy lett -e baj. Érdemes lett volna sürgősségi tabit bevenni aznap.

Szerintem egyébként nem kell aggódni, főleg ha rendszertelen is a ciklusod. De tényleg védekezettek, ha még a családodnak is félnèl elmondani, akkor tuti, hogy nincs itt az ideje még.

Egyébként ha esetleg terhes lennél, az abortusz is lehet opció. Nem pàrtolom egyáltalában, de van döntésetek.

Vegyél több tesztet és első vizeletből csináld minden nap akár, amíg meg nem jön

2019. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
A terhességi tesztek már 1 hét után kimutatják a vizeletben lévő hormont. Szóval, jó esélyel nem vagy terhes. A tünetek inkább attól vannak, hogy 2 dolog miatt idegeskedsz. Nyugodj le, igyál elég folyadékot, pihend ki magad.
2019. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az együttlét óta már pozitív lenne a teszt, ha terhes lennél. Ne másokkal törődj és mások véleményét kérd ki...ez a te életed, esetlegesen a te gyereked...
2019. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta még, kérdező?
2019. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel, negatív lett, és délutánra meg is jött!
2019. máj. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!