Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az idő még normálisnak...

Ez az idő még normálisnak tekinthető, hogy nem kopogtat a gólya? Most kezdtem először kétségbe esni.28 éves vagyok, nem tudok betegségről, egészséges, káros szenvedélyektől mentes életet élünk.

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlóval tavaly áprilisban álltam le. Előtte is rendszeres volt a ciklusom, azután is egy két hónapig 30,33napra jött meg, majd beállt rendes 28-29naposra.Háromnegyed éve biztosan 28 napos,két hónap kivételével 29 napos volt. Középidőben tapasztalom a nyúlós nyákot. Októbertől (abbahagyás után fél évvel, addig nem szerettük volna, mert tisztulni szerettem volna hagyni a szervezetem) próbálkozunk két három naponta, van hogy egymást követő napon, ahogyan alakul. Azota azért már eltelt 7 hónap és mégsem vagyok terhes. Most kezdek aggódásba, eddig nem figyeltük, időzítettük az együttléteket, nem akartunk babát "gyártani" szó szerint. Ennyi idő még normálisnak tekinthető vagy lehetséges a látszólag jo ciklusom ellenére hormonzavar?
2019. máj. 7. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 6 hónapja nem jön a baba pedig teljesen rendben vagyunk. Állítólag akkor is csak 30% körüli esély van a babára adott hónapban ha pont jókor vagytok együtt. Egy év után javasolt kivizsgálás ha addig se jön. Nem hiszem hogy én addig kibírom :D
2019. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 khniki ***** válasza:
Nekünk csak a 7. hónapban jött össze, de egyébként is azt mondják az orvosok, hogy 1 éven belül nincs ok aggodalomra.
2019. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális még a 7 hónap. Plusz ami fontos es tudom hogy már 100x hallottad de akkor is elmondom, hogy ne stresszelj. Nem csak ezen, semmin se. Mi védekezés nélkül csináltuk tavaly márciustól, akkor 24 voltam. Nem jött osssze. Felmondtam a szörnyen mérgező munkahelyemen, ahol tudat alatt teljesen felemésztett a stressz. NOV21 mentem be utoljára dolgozni oda, december 15 megfogant a kisfiunk :) ne izgulj. Plusz meg iszonyat fiatal vagy te is, ha mondjuk bármi hormongond vagy akármi előjönne, még most nagyon jól be tudjak állítani, és nagyon jó esélyeinek lennének. De ez csak a “gond esetére” mondom, hogy akkor is simán menne, de szerintem nyugodj meg, jönni fog a baba! :)
2019. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!