Van jelentösège?

Figyelt kérdés
7-8.dpo-n vagyok tudom talán korai de tegnap óta iszonyat fáradtsàg van rajtam szinte egèsznap! Plusz gyomrom sem az igazi , nem sok ètvagyam van. Alhasi szurkálást is èrzek, mellem is èrzèkeny. Talan össze jött a baba ? Vagy beképzelek mindent???

2019. máj. 8. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan alacsony hormonszint, amit még egy terhességi teszt sem tud kimutatni, nem okoz terhességi tüneteket.

Inkább csak beképzeled. Tudom, milyen, én is minden hónapban tapasztaltam különböző terhes tüneteket, annyira szerettem volna végre teherbe esni. Aztán amikor valóban terhes voltam, semmi bajom nem volt egész végig :D Az első trimesztert szinte észre se vettem, annyira semmi terhes tünetem nem volt.

2019. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak bekèpzeled a tüneteket,èn ma reggel teszteltem pozit, mert a nem vàrtam 2 napot kèsett.Nàlam a mellèrzèkenysèg csak minimàlis, meg pici hasi görcsölès van, pedig a teszt szinte azonnal erős pozi lett. Minèl jobban ràgörcsölsz, annàl több tünetet fogsz èszrevenni magadon, ès ha megjön a nem vàrt, a csalòdàs is sokkal nagyobb lesz, mert "produkàlod" az összes terhessègi tünetet. Türelem! Ha terhes vagy se kell az összes tünetnek jelentkeznie..
2019. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, koszonom a valaszokat.
2019. máj. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!